Badania marketingowe


Artykuł

Zdalne konsultacje lekarskie – poznaj możliwości haloDoctor

halodoctor

Serwis haloDoctor skupia wielu lekarzy i specjalistów różnych dziedzin medycznych, którym zaufały tysiące zadowolonych pacjentów. Dołącz do serwisu i prowadź zdalne konsultacje lekarskie!

 

Czym jest haloDoctor?

Platforma medyczna powstała, aby sprostać wymaganiom lekarzy oraz potrzebom pacjentów. Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę trybu pracy wielu specjalistów, w tym lekarzy, którzy przenieśli swoją praktykę w dużej mierze do przestrzeni internetowej. Wizyty online umożliwiły dostęp do medycyny osobom, dla których był on wcześniej utrudniony oraz zbudowały przestrzeń na uzyskanie pomocy w gabinetach stacjonarnych osobom, które naprawdę jej potrzebują.

 

Przyjmuj online z haloDoctor

Na portalu aktywnych jest ponad 5 tys. lekarzy i specjalistów, którzy prowadzą e-Wizyty, a każdego miesiąca pacjenci dokonują ponad 200 tys. rejestracji za jego pomocą. Dołącz do naszych specjalistów i prowadź teleporady z każdego miejsca i kiedy tylko Ci pasuje. Zdalna konsultacja lekarska to szereg możliwości oraz duża oszczędność czasu. Szybka rejestracja online i łatwy dostęp do specjalistów, bez kolejek przekładają się na zadowolenie pacjentów.

 

Promuj z nami swój gabinet

Z pomocą wizytówki online swojego gabinetu, którą tworzysz na stronie haloDoctor.pl, stajesz się widoczny w przeglądarce lekarzy i specjalistów. Dzięki temu promujesz swój gabinet i zyskujesz nowych pacjentów. Tworząc elektroniczną wizytówkę, udostępniasz dane zgodne z wytycznymi Izby Lekarskiej, a my dodatkowo umożliwiamy załączenie plików i zdjęć.

 

Umieszczasz na niej następujące dane:

  • swoje imię oraz nazwisko,
  • dane kontaktowe,
  • dane gabinetu,
  • swoje tytuły naukowe, możesz załączyć świadectwa odbytych szkoleń,
  • specjalizacje oraz choroby, których leczeniem się zajmujesz,
  • cennik usług,
  • zdjęcia gabinetu.

 

Pacjenci sami wybierają sposób, w jaki chcą odbyć konsultację lekarską – teleporada, wideo rozmowa czy czat. Po zakończonej wizycie pacjenci mają możliwość wystawienia opinii, z kolei pozytywne komentarze pacjentów, są najlepszą promocją Twojej działalności. Prowadź zdalne konsultacje lekarskie z haloDoctor.


Badania ankietowe od 4 zł.