Badania marketingowe


Artykuł

Dlaczego warto konsultować się z lekarzem online?

Program do gabinetu

Masz dość czekania w kolejkach do lekarza rodzinnego? Chcesz skonsultować problem zdrowotny, a jednocześnie nie masz możliwości wyjścia z domu? A może potrzebujesz szybko uzyskać zwolnienie L4? Niezależnie od powodu, lekarz online z pewnością udzieli ci swojej fachowej pomocy. Dlaczego jeszcze warto korzystać z takich usług?

 

Oszczędność czasu

 

Lekarze online dostępni są dzięki zaledwie kilku kliknięciom na klawiaturze komputera. Wystarczy wejść na platformę haloDoctor.pl, wybrać medyka odpowiedniej specjalizacji, opisać krótko swój problem oraz umówić wizytę. Cały proces nie powinien zająć więcej niż zaledwie kilka minut, dlatego jest to ogromna oszczędność czasu. Czasu, który można poświęcić sobie, by szybciej wrócić do zdrowia.

 

Oszczędność pieniędzy

 

Z oszczędności czasu wynika również oszczędność pieniędzy. Dzięki e-Wizytom u lekarzy online pacjenci nie muszą pokonywać setek kilometrów, aby skonsultować się ze specjalistami oraz monitorować swój stan zdrowia w przypadku przewlekłych dolegliwości. Taką pomoc mogą uzyskać bowiem bez wychodzenia z domu i to niewielkim kosztem.

 

Możliwość szybkiej konsultacji

 

Pojawił się problem zdrowotny, który cię martwi, a nie masz dostępu do lekarza danej specjalizacji? Również w takiej sytuacji doskonale sprawdzi się pomoc lekarza online. Taką formę kontaktu oferuje wielu specjalistów, od kardiologów, przez diabetologów, aż po gastrologów. Co istotne, kontakt z większością z nich jest możliwy praktycznie od zaraz, gdyż wielu pełni dyżur online, oferując swoją pomoc zaledwie w ciągu kilkunastu minut. Na haloDoctor.pl dostępnych jest ponad 5 tys. lekarzy aż 40 różnych specjalizacji, co gwarantuje pacjentom możliwość kompleksowego zadbania o swój stan zdrowia.

 

Możliwość konsultacji wyników badań

 

Postawą zachowania zdrowia jest bieżące wykonywanie badań lekarskich, a jednym z ważniejszych jest morfologia krwi. Współcześnie jej wyniki są zazwyczaj publikowane online, dzięki czemu pacjent może od razu sprawdzić, czy dany parametr mieści się w normie. Niestety często wiele osób na tym poprzestaje, nie wdając się w wyniki głębiej.

 

Konsultacja jest jednak niezbędna i można wykonać ją właśnie u lekarza online. Morfologia krwi nie jest oczywiście jedynym badaniem, które można w ten sposób interpretować. Lekarze online oferują także pomoc przy weryfikacji badań moczu, glukozy, hormonów TSH, RTG czy cytologii.

 

Taka pomoc sprawdzi się również wtedy, gdy pacjent chce uzyskać drugą opinię lekarską co do wyników badań. Lekarz online chętnie udzieli swoich wskazówek także w tym obszarze i zaleci odpowiednie postępowanie.

 

Duża dostępność

 

Kolejną zaletą lekarzy online jest to, że swoją pomoc oferują nie tylko w ciągu tygodnia, ale również w weekendy oraz święta. Dla pacjentów to ogromne ułatwienie i wewnętrzny spokój, gdyż wiedzą oni, że w razie jakiegokolwiek problemu mają dostęp do profesjonalnej opieki lekarskiej oraz szybkiej konsultacji swoich dolegliwości.

 

Jak widać konsultacje z lekarzem online to dla pacjentów furtka do zadbania o swoje zdrowie, dzięki możliwości kontaktu z różnymi specjalistami, szybko i sprawnie. Jeśli i ty szukasz takiej możliwości, wejdź na haloDoctor.pl i umów wizytę.


Badania ankietowe od 4 zł.