Badania marketingowe


Artykuł

Recenzja programu Medfile Cieszę się, że wybrałam ten program!

Recenzja zadowolonego użytkownika

Otrzymaliśmy recenzję programu Medfile® EDM od specjalisty pediatrii. Zadowolona z oprogramowania lekarka zaczęła korzystać z wszystkich funkcji dostępnych w systemie już po tygodniu testów. Dzięki kompleksowej obsłudze klienta i szybkiej migracji danych ze stacjonarnego oprogramowania może teraz rozwinąć swoją działalność o dodatkowe usługi online. Poniżej przedstawiamy fragmenty treści recenzji programu Medfile:

Funkcje programu w pełni zadowalające

 Korzystam z programu krótko, bo od 2 miesięcy, ale zauważyłam znaczne zmiany, jeśli chodzi o ilość realizowanych wizyt. Wysyłając SMS z przypomnieniem do rodziców o zbliżającym się terminie bilansów lub szczepień jest poprawa obecności na tego typu wizytach. Ja to rozumiem, sama jestem zabiegana, więc rodzice są zadowoleni jeśli dostaną przypomnienie o zbliżającej się wizycie ich dziecka. Ja, jako lekarz, cieszę się że mogę poinformować rodziców na wszystkie możliwe sposoby o badaniach dzieci.

 

Recenzja programu Medfile dotyczyła także istotnych dla niej funkcji, tj.:

  • jak budowa indywidualnych formularzy,
  • magazyn leków, produktów medycznych,
  • szablony dokumentów medycznych i kontrola nad rozliczeniami rachunkami i fakturami,
  • e-Recepty wystawiane w szybki i automatyczny sposób (połączenie z platformą P1 i P2 NFZ).

Cieszę się, że wybrałam ten program! Mogę teraz mieć pod stałą kontrolą wszystkie  rozliczenia wizyt lekarskich. Dzięki połączeniu z drukarką fiskalną, nie stanowią już problemu wydruki rachunków, a za wizyty można nawet płacić kartą. To bardzo wygodne, teraz wszyscy mają już karty płatnicze. Ważną rzeczą dla mnie, jako specjalisty była możliwość budowy formularzy wizyt np. bilans dwulatka lub diagnostyka dziecka z cukrzycą typu 2 czy wizyty kontrolne. Magazyn leków i produktów medycznych jest natomiast wygodny, jeśli chodzi o kontrolę nad ilością produktów medycznych i narzędzi z których korzystam wiem, kiedy złożyć zamówienie, żeby niczego w gabinecie nie zabrakło.

e-Recepty wystawiają się szybko, recepty można też kopiować. W wielu aptekach już przyjmują tę formę recept. Ja jestem zadowolona, że nie zaskoczy mnie styczniowa zmiana.

Więcej zadowolonych użytkowników

 Medfile® EDM zapewnia kompleksową obsługę kartotek medycznych pacjentów. Przetestuj wszystkie możliwości oprogramowania Medfile® EDM bezpłatnie i działaj w zaawansowanym systemie na miarę XXI w. Otwórz się na nowe możliwości proponowane przez e-Medycynę.


Badania ankietowe od 4 zł.